Seznam UniCredit Bank poboček: Kde najít nejbližší pobočku v Česku

Unicredit Bank Pobočky

Co jsou pobočky UniCredit Bank v České republice

Pobočky UniCredit Bank v České republice jsou součástí mezinárodní bankovní skupiny UniCredit, která působí ve více než 14 zemích. V Česku UniCredit Bank nabízí širokou škálu bankovních produktů a služeb pro jednotlivce i firmy. Pobočky poskytují možnost založení běžného účtu, spořicího účtu, investičních produktů a hypotečních úvěrů. Klienti mohou využít také platební karty, pojištění či investiční poradenství. UniCredit Bank je známá svým profesionálním přístupem a moderním přístupem k bankovnictví.

Adresy a kontaktní informace poboček UniCredit Bank

UniCredit Bank provozuje v České republice řadu poboček, které jsou rozmístěny po celém území. Mezi některé z hlavních poboček patří například:

1. Pobočka UniCredit Bank v Praze - Na Příkopě 853/14, 110 00 Nové Město, Praha 1

2. Pobočka UniCredit Bank v Brně - Náměstí Svobody 17, 602 00 Brno-střed

3. Pobočka UniCredit Bank v Ostravě - Masarykovo nám. 5, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Kontaktní informace pro jednotlivé pobočky lze získat na oficiálním webu UniCredit Bank nebo prostřednictvím telefonického kontaktu na zákaznickou linku banky. Každá pobočka poskytuje individuální služby a produkty dle potřeb klientů.

Nabízené bankovní produkty a služby

UniCredit Bank nabízí širokou škálu bankovních produktů a služeb pro své klienty v České republice. Mezi hlavní produkty patří běžné účty, spořicí účty, kreditní karty, hypoteční úvěry, spotřebitelské úvěry a investiční produkty. Klienti mohou využívat také služby spojené s platebním stykem, jako jsou platby přes internet banking, inkaso nebo trvalé příkazy. UniCredit Bank dále poskytuje pojištění, investiční poradenství a další finanční služby pro své klienty.

Otevírací doba a provozní hodiny poboček

Otevírací doba poboček UniCredit Bank v České republice se může lišit v závislosti na konkrétní lokalitě. Většina poboček má obvykle otevřeno od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00. Některé vybrané pobočky mohou mít prodlouženou otevírací dobu nebo být otevřeny i v sobotu. Doporučuje se před návštěvou konkrétní pobočky zkontrolovat aktuální otevírací dobu na oficiálním webu UniCredit Bank nebo kontaktovat zákaznickou podporu.

Možnosti online bankovnictví a digitálních služeb

Možnosti online bankovnictví a digitálních služeb jsou pro klienty UniCredit Bank v České republice široce dostupné. Banka poskytuje moderní internetové a mobilní bankovnictví prostřednictvím aplikace UniCredit MobileBanking, která umožňuje spravovat účty, provádět platby, zakládat termínované vklady či sledovat transakční historii. K dispozici je také služba Smart Banking, která nabízí personalizovaný přístup ke klientům a různé finanční nástroje. UniCredit Bank dále podporuje bezkontaktní platby pomocí platebních karet a mobilních zařízení s technologiemi NFC.

Kontaktní údaje pro zákaznickou podporu a servis

Kontaktní údaje pro zákaznickou podporu a servis UniCredit Bank jsou snadno dostupné pro klienty. Pro telefonickou podporu je k dispozici non-stop linka na čísle +420 955 512 230. Pro zákazníky se specifickými dotazy ohledně produktů nebo služeb banky je možné kontaktovat specializované oddělení na čísle +420 234 334 334. K dispozici je také možnost kontaktovat banku prostřednictvím e-mailu na adrese info@unicredit.cz nebo navštívit osobně některou z poboček po celé České republice.

Publikováno: 18. 05. 2024

Kategorie: finance

Autor: Eliška Nováková

Tagy: unicredit bank pobočky | pobočky banky