Kontaktní informace k Air Bank: Jak se spojit s bankou jednoduše a rychle

Air Bank Kontakt

Telefonní číslo pro zákaznickou podporu Air Bank.

Pro rychlé a efektivní řešení vašich dotazů a problémů s bankovními službami Air Bank je k dispozici telefonní číslo zákaznické podpory. Zavolat můžete na bezplatnou linku 800 160 170, která je dostupná každý den od 8:00 do 21:00. Profesionální tým zákaznické podpory vám rád poskytne potřebné informace a pomoc při řešení vašich záležitostí s bankou. Buďte v klidu, když budete potřebovat kontaktovat Air Bank, stačí zavolat na uvedené telefonní číslo a odborníci vám ochotně pomohou.

Email pro dotazy ohledně bankovních služeb.

Pro rychlé a pohodlné řešení vašich dotazů ohledně bankovních služeb Air Bank můžete využít emailovou adresu info@airbank.cz. Tým odborníků zákaznické podpory se postará o vaše dotazy a poskytne vám potřebné informace či asistenci. Stačí napsat na uvedenou emailovou adresu a do 24 hodin obdržíte odpověď od profesionálního týmu Air Bank. Buďte v klidu, vaše otázky budou zodpovězeny rychle a efektivně.

Adresa sídla společnosti pro osobní návštěvy.

Adresa sídla společnosti Air Bank pro osobní návštěvy je: Želetavská 1525/1, 140 00 Praha 4. Tato adresa se nachází v moderním kancelářském komplexu v Praze. Pro zákazníky, kteří preferují osobní kontakt nebo potřebují vyřešit složitější záležitosti, je možné se na tuto adresu dostavit v pracovní dny od pondělí do pátku v otevírací době poboček. Je doporučeno si předem domluvit schůzku prostřednictvím telefonického hovoru s kontaktním centrem banky.

Otevírací doba poboček Air Bank.

Otevírací doba poboček Air Bank se může lišit v závislosti na konkrétní lokalitě. Většina poboček je otevřena od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00 hodin. Některé vybrané pobočky mohou mít prodlouženou otevírací dobu až do 18:00 hodin. O víkendech jsou pobočky obvykle zavřené, avšak některé mohou být otevřeny v sobotu dopoledne. Doporučuje se předem zkontrolovat konkrétní otevírací dobu pobočky, kterou plánujete navštívit, prostřednictvím webových stránek nebo kontaktního centra banky.

Možnosti kontaktu prostřednictvím sociálních sítí.

Air Bank nabízí možnost kontaktovat je i prostřednictvím sociálních sítí. Na Facebooku a Twitteru najdete oficiální účty Air Bank, kde můžete získat informace o produktech a službách banky, stejně jako se obrátit na zákaznickou podporu. Pro aktuální novinky a tipy ohledně financí můžete sledovat také Instagramový profil Air Bank. Dále je možné kontaktovat banku prostřednictvím LinkedInu, kde najdete profesní profil společnosti a možnost komunikace s nimi.