Raiffeisenbank Stavební spořitelna: Významná bankovní instituce pro vaše finanční potřeby

Co je Raiffeisenbank stavební spořitelna?

Raiffeisenbank stavební spořitelna je jednou z nejvýznamnějších bankovních institucí v České republice. Je součástí mezinárodní skupiny Raiffeisen Bank International AG, která působí ve více než 13 zemích. Stavební spořitelna se specializuje na poskytování finančních produktů a služeb zaměřených na bydlení a investice do nemovitostí. Jejím hlavním cílem je pomáhat klientům plánovat a dosahovat svých finančních cílů prostřednictvím efektivního spoření a úvěrových možností. Společnost se pyšní dlouhou historií a silnou pozicí na trhu, což ji činí důvěryhodným partnerem pro vaše finanční potřeby.

Jaké jsou hlavní produkty a služby nabízené Raiffeisenbank stavební spořitelnou?

Hlavními produkty a službami nabízenými Raiffeisenbank stavební spořitelnou jsou stavební spoření, hypoteční úvěry a investiční produkty. Stavební spoření je vhodné pro dlouhodobé plánování bydlení s výhodným zhodnocením naspořených prostředků. Hypoteční úvěry poskytují možnost financování nemovitosti za výhodných podmínek. Investiční produkty zahrnují fondy, dluhopisy a akcie, které umožňují zhodnocení finančních prostředků. Raiffeisenbank stavební spořitelna tak poskytuje širokou škálu finančních produktů a služeb pro potřeby svých klientů.

Jaké jsou výhody spoření u Raiffeisenbank stavební spořitelny?

Výhody spoření u Raiffeisenbank stavební spořitelny jsou značné. Klienti mohou využít vysoké úrokové sazby, které jim umožňují efektivně zhodnocovat své peníze. Dále je možné získat státní podporu ve formě státního příspěvku a daňových výhod. Spolehlivost a dlouholetá tradice banky zajišťují bezpečnost uložených prostředků. Kromě toho klienti mohou využít různých produktů spoření, jako je například Stavební spoření Plus, které nabízí vyšší úroky nebo Flexibilní spoření, které umožňuje volně disponovat naspořenými prostředky. Celkově lze říci, že spoření u Raiffeisenbank stavební spořitelny je vhodnou volbou pro ty, kteří chtějí efektivně zhodnotit své finance a zabezpečit si budoucnost.

Jaké jsou podmínky a způsoby spoření u Raiffeisenbank stavební spořitelny?

Podmínky a způsoby spoření u Raiffeisenbank stavební spořitelny jsou jednoduché a přístupné pro každého klienta. Minimální vklad na spořicím účtu je pouze 500 Kč. Klienti mohou volit mezi dvěma základními produkty - Stavebním spořením a Spořením s fixním úrokem.

Stavební spoření umožňuje klientům pravidelně spořit s možností získání státní podpory ve formě státních příspěvků a daňových úlev. Úroková sazba je atraktivní a klienti mají také možnost čerpat hypoteční úvěr za výhodných podmínek.

Spoření s fixním úrokem je vhodné pro ty, kteří preferují stabilnější zhodnocení svých prostředků. Klienti si mohou vybrat délku fixace od 1 do 5 let a dosahují tak zajímavého úroku, který je garantován po celou dobu fixace.

Raiffeisenbank stavební spořitelna nabízí také další služby jako například internetové bankovnictví, mobilní aplikaci nebo možnost sjednat si pohodlný inkaso převodem ze běžného účtu.

S Raiffeisenbank stavební spořitelnou můžete spořit bez starostí a zabezpečit si tak finanční budoucnost.

Jaké jsou možnosti využití naspořených prostředků u Raiffeisenbank stavební spořitelny?

Možnosti využití naspořených prostředků u Raiffeisenbank stavební spořitelny jsou široké a flexibilní. Klienti mohou své úspory využít k financování různých potřeb. Jednou z možností je získání hypotečního úvěru na pořízení nemovitosti, přičemž výše úvěru může dosáhnout až 90 % hodnoty nemovitosti. Další možností je získání spotřebitelského úvěru na financování osobních projektů či nákupu zboží a služeb. Klienti mohou také využít možnosti sjednání investičního životního pojištění nebo dluhopisů, které jim umožňují zhodnotit své prostředky s atraktivním výnosem. Dále je možné naspořené prostředky použít k doplacení stavebního spoření při uzavření smlouvy o stavebním spoření u Raiffeisenbank stavební spořitelny. Tímto způsobem se klienti mohou dostat ke státním pobídkám ve formě daňových úlev a bonusu ze státní podpory. Své naspořené prostředky tak mohou efektivně využít a dosáhnout svých finančních cílů.

Jaké jsou reference a ocenění Raiffeisenbank stavební spořitelny?

Raiffeisenbank stavební spořitelna je oceněná bankovní instituce s vynikajícími referencemi. V roce 2020 získala ocenění "Nejlepší stavební spořitelna" od prestižního časopisu Forbes. Toto ocenění potvrzuje kvalitu a spolehlivost služeb, které Raiffeisenbank stavební spořitelna poskytuje svým klientům. Dále byla také oceněna jako "Nejlepší banka pro hypotéky" v soutěži Zlatá koruna. Tyto reference dokazují, že Raiffeisenbank stavební spořitelna je důvěryhodným partnerem pro vaše finanční potřeby.

Jak kontaktovat Raiffeisenbank stavební spořitelnu pro další informace nebo uzavření smlouvy?

Pro další informace nebo uzavření smlouvy s Raiffeisenbank stavební spořitelnou se můžete obrátit na následující kontaktní údaje. Pro telefonický kontakt je k dispozici zákaznická linka na čísle +420 800 900 900, která je zdarma a dostupná v pracovní dny od 8:00 do 20:00 hodin. Pokud preferujete osobní setkání, můžete navštívit jedno z mnoha poboček Raiffeisenbank po celé České republice. Adresy a otevírací doby poboček najdete na webových stránkách banky. Dále je možné kontaktovat banku prostřednictvím online formuláře na oficiálním webu nebo prostřednictvím e-mailu na adrese info@raiffeisen.cz. Na těchto kanálech vám budou poskytnuty další informace a odpovědi na vaše dotazy týkající se produktů a služeb Raiffeisenbank stavební spořitelny.

Publikováno: 02. 02. 2024

Kategorie: finance

Autor: Petr Šváb

Tagy: raiffeisenbank stavební spořitelna | bankovní instituce