Bonmoto Brno: Nejlepší prodejna motocyklů a příslušenství v Brně

Bonmoto Brno

Historie a popis prodejny Bonmoto Brno

Prodejna Bonmoto Brno je jednou z nejstarších a nejuznávanějších prodejen motocyklů a příslušenství v Brně. Byla založena v roce 1995 a od té doby si získala velkou popularitu mezi motorkáři v regionu. Prodejna se nachází v centru města a nabízí široký sortiment motocyklů různých značek, doplňků, oblečení a vybavení pro motorkáře. Interiér prodejny je moderní a prostorný, což poskytuje příjemné prostředí pro nákupy. Bonmoto Brno je známá svou profesionální obsluhou a kvalitními produkty, což ji činí oblíbeným místem pro nákup motocyklů a příslušenství v Brně.

Nabídka motocyklů a příslušenství v prodejně

Nabídka motocyklů a příslušenství v prodejně Bonmoto Brno je široká a kvalitní. Prodejna se specializuje na motocykly značek jako Yamaha, Honda, Suzuki nebo Kawasaki. Kromě nových modelů zde lze také nalézt široký výběr ojetých motorek v dobrém stavu. Co se týče příslušenství, zákazníci si mohou vybrat ze širokého sortimentu od ochranných prvků, přes oblečení až po doplňky pro údržbu a tuning svých strojů. Bonmoto Brno tak pokrývá potřeby jak začínajících, tak zkušených jezdců.

Služby poskytované zákazníkům v Bonmoto Brno

Ve prodejně Bonmoto Brno jsou zákazníkům poskytovány široké služby pro jejich pohodlí a spokojenost. Kromě prodeje motocyklů a příslušenství zde mohou zákazníci využít servisního střediska s kvalifikovanými techniky, kteří se postarají o veškeré opravy a údržbu motocyklů. Pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet nový motocykl nebo si jen vychutnat jeho jízdu, je k dispozici testovací jízda. Bonmoto Brno také nabízí možnost financování nákupu motocyklu na splátky či výhodné pojištění vozidla. S přátelským a profesionálním přístupem zaměstnanců je každý zákazník vítán a dobře postaráno o jeho potřeby.

Akce a slevy v prodejně

V prodejně Bonmoto Brno se pravidelně konají akce a slevy, které potěší všechny milovníky motocyklů. Každý měsíc můžete očekávat speciální nabídky na vybrané motocykly nebo příslušenství. Například v minulém měsíci byla akce na helmy od renomovaných značek s 20% slevou. Prodejna také pořádá testovací jízdy nových modelů motocyklů a workshopy pro zlepšení dovedností jezdce. Sledujte webové stránky Bonmoto Brno nebo sociální média pro aktuální informace o nadcházejících akcích a slevách. Buďte v obraze a nezmeškejte žádnou skvělou příležitost k nákupu za výhodnou cenu!

Kontaktní informace a provozní doba prodejny

Kontaktní informace prodejny Bonmoto Brno jsou následující: adresa prodejny je ulice Vlhká 26, Brno. Prodejna je otevřena od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00 a v sobotu od 9:00 do 13:00. Pro více informací můžete zavolat na telefonní číslo +420 777 123 456 nebo napsat e-mail na info@bonmotobrno.cz. Na webu prodejny www.bonmotobrno.cz najdete aktuální informace o provozní době a akcích. Navštivte Bonmoto Brno a objevte široký výběr motocyklů a příslušenství!

Publikováno: 11. 03. 2024

Kategorie: auta

Autor: Eliška Nováková

Tagy: bonmoto brno | prodejna motocyklů a příslušenství v brně